Номер артикула
34910027
EANЕд. вимірюванняу кожному
Наручний діаметр510 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника34910027
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів4
Діаметр кола твердих отворів105 mm
Діаметр твердих отворів12.5 mm
Кількість канавок8
Вугнутість70 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вугнутість | 70 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 12.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 105 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість канавок | 8 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 510 mm |
| Номер артикула | 34910027 |
| Номер деталі виробника | 34910027 |
| Плоский центр | Так |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



