Номер артикула
3492001
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина130 mm
Ширина90 mm
Товщина3 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Відстань між отворами48 mm
Відчинок, діаметр he10 mm
Номер оригінального349.2001
Відстань між отворами48 mm
Підходить для ісх. номери349.2001
Вага250 g
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 250 g |
| Довжина | 130 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3492001 |
| Отвір, діаметр Ø | 10 mm |
| Підходить для вих. номери | 349.2001 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 48 mm |
| Товщина | 3 mm |
| Ширина | 90 mm |
| № оригінальний | 349.2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



