Номер артикула
3492004
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина94 mm
Ширина90 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Діаметр отвору або каналу ✔10.5 mm
Номер оригінального349.2002 / 349.2004
Підходить для ісх. номери349.2002 / 349.2004
Вага370 g
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 370 g |
| Диаметр отверстия или канала Ø | 10.5 mm |
| Довжина | 94 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3492004 |
| Підходить для вих. номери | 349.2002 / 349.2004 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Ширина | 90 mm |
| № оригінальний | 349.2002 / 349.2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


