Номер артикула
3364050
EANЕд. вимірюванняу кожному
Товщина20 mm
Ширина100 mm
Відстань між отворами- 54 mm
- 84 mm
240 mm
Монтанаправая
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для корпусуB2S
Необхідна кількість болтів2
Номер деталі виробника3364050
Кількість у пакунку1 pcs
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 240 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Монтажна сторона | права |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 3364050 |
| Номер деталі виробника | 3364050 |
| Підходить для корпусу | B2S |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 54 mm 84 mm |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



