Номер артикула
3492005
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина94 mm
Ширина60 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Відчинок, діаметр he8.5 mm
Номер оригінального349.2005
Підходить для ісх. номери349.2005
Вага250 g
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 250 g |
| Довжина | 94 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3492005 |
| Отвір, діаметр Ø | 8.5 mm |
| Підходить для вих. номери | 349.2005 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Ширина | 60 mm |
| № оригінальний | 349.2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


