Номер артикула
3492009
EANЕд. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Відчинок, діаметр he10.5 mm
Довжина90 mm
Номер оригінального349.209
Підходить для ісх. номери349.209
Товщина3 mm
Вага140 g
Ширина72 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 g |
| Довжина | 90 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3492009 |
| Отвір, діаметр Ø | 10.5 mm |
| Підходить для вих. номери | 349.209 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Товщина | 3 mm |
| Ширина | 72 mm |
| № оригінальний | 349.209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


