Номер артикула
U02019
EAN40017020194ед. вимірюванняу кожному
ВластивостіВиготовлення пластику
Марка транспортного засобу/модель/рисунокLemken
Шкала1:16
Вік4 year(s)
Тип автомобіляПрицеп
Тип промислового використанняСільське господарство
Підходить для гриДа
Матеріал- Метал
- Пластик
Ні.
Ширина без упаковки148 mm
Довжина без упаковки325 mm
Висота без пакування108 mm
Кількість у пакунку1 pcs
Вікова категорія3+
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 4001702020194 |
| Вік | 4 year(s) |
| Вікова категорія | 3+ |
| Висота без пакування | 108 mm |
| Довжина без упаковки | 325 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Lemken |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Номер артикула | U02019 |
| Підходить для гри | Да |
| З акумуляторами | Ні. |
| Властивості | Виготовлення пластику |
| Тип автомобіля | Прицеп |
| Тип промислового використання | Сільське господарство |
| Ширина без упаковки | 148 mm |
| Шкала | 1:16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




