Номер артикула
337488GP
EAN87161066567ед. вимірюванняу кожному
Довжина230 mm
Ширина120 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів1
ТипПлоська
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для моделі машини/автомобіляSmaragd, Topas
Номер деталі виробника337.4388
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87161066567 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 230 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 337488GP |
| Номер деталі виробника | 337.4388 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Smaragd, Topas |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


