Номер артикула
3374416GP
EAN87194303551ед. вимірюванняу кожному
Монтанаправая
Ширина115 mm
Довжина340 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів2
Мінімальна відстань між монтажними болтами70 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами70 mm
ТипПлоська
Номер деталі виробника337.4416
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
ліворуч / праворучправий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87194303551 |
| Довжина | 340 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 3374416GP |
| Номер деталі виробника | 337.4416 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 115 mm |
| вліво / вправо | правий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


