Номер артикула
3374417GP
EAN87194303568ед. вимірюванняу кожному
Монтанавлево
Ширина115 mm
Довжина340 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів2
Мінімальна відстань між монтажними болтами70 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами70 mm
ТипПлоська
Номер деталі виробника337.4417
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
ліворуч / праворучлівий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493303568 |
| Довжина | 340 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 3374417GP |
| Номер деталі виробника | 337.4417 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 115 mm |
| вліво / вправо | лівий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


