Номер артикула
3365540
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описПлуги Lemken - Долота
Товщина20 mm
Ширина100 mm
Відстань між отворами54 mm
Довжина240 mm
Монтанаправая
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для корпусуS2W
Необхідна кількість болтів2
Номер деталі виробника3365540
Кількість у пакунку1 pcs
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 240 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Монтажна сторона | права |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 3365540 |
| Номер деталі виробника | 3365540 |
| Детальний опис | Плуги Lemken - Долота |
| Підходить для корпусу | S2W |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 54 mm |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



