Номер артикула
3374419GP
EAN87194303629ед. вимірюванняу кожному
Монтанавлево
Ширина115 mm
Довжина346 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів2
Мінімальна відстань між монтажними болтами70 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами70 mm
ТипЗгорнутий
Номер деталі виробника337.4419
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
ліворуч / праворучлівий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493303629 |
| Довжина | 346 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 3374419GP |
| Номер деталі виробника | 337.4419 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 115 mm |
| вліво / вправо | лівий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


