Номер артикула
3374420GP
EAN87161068865ед. вимірюванняу кожному
Монтанаправая
Ширина110 mm
Довжина350 mm
Товщина11 mm
Кількість монтажних отворів2
Мінімальна відстань між монтажними болтами70 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами70 mm
ТипЗгорнутий
Болти у комплектіНі.
Номер деталі виробника337.442
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
ліворуч / праворучправий
ОригіналNo
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87161068865 |
| Болти у комплекті | Ні. |
| Довжина | 350 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 3374420GP |
| Номер деталі виробника | 337.442 |
| Оригінал | Ні. |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 11 mm |
| Ширина | 110 mm |
| вліво / вправо | правий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


