Номер артикула
3370463
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина395 mm
Ширина120 mm
Діаметр монтажних болтів12.5 mm
Внутрішня ширина70 mm
ТипПлоська
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Номер деталі виробника337.0463
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішня ширина | 70 mm |
| Диаметр монтажных болтов | 12.5 mm |
| Довжина | 395 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 3370463 |
| Номер деталі виробника | 337.0463 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Плоська |
| Ширина | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


