Номер артикула
3374421GP
EAN87161068872ед. вимірюванняу кожному
Монтанавлево
Ширина110 mm
Довжина350 mm
Товщина11 mm
Кількість монтажних отворів2
Мінімальна відстань між монтажними болтами70 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами70 mm
ТипЗгорнутий
Болти у комплектіНі.
Номер деталі виробника337.4421
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
ліворуч / праворучлівий
ОригіналNo
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87161068872 |
| Болти у комплекті | Ні. |
| Довжина | 350 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 3374421GP |
| Номер деталі виробника | 337.4421 |
| Оригінал | Ні. |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 11 mm |
| Ширина | 110 mm |
| вліво / вправо | лівий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


