Номер артикула
3370467
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина450 mm
Ширина130 mm
Товщина19 mm
Діаметр монтажних болтів12.5 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами45 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
Внутрішня ширина60 mm
ТипПлоська
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для моделі машини/автомобіляLemken A13
Номер деталі виробника337.0467
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішня ширина | 60 mm |
| Диаметр монтажных болтов | 12.5 mm |
| Довжина | 450 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 3370467 |
| Номер деталі виробника | 337.0467 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Lemken A13 |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 19 mm |
| Ширина | 130 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


