Номер артикула
3374429GP
EAN8719607027540ед. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Винт2 x M 12 x 30 mm
ліворуч / праворучлівий
Довжина220 mm
Кількість отворів2
Відстань між отворами70 mm
Підходить для ісх. номери337.4429
Товщина11 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719607027540 |
| Гвинт | 2 x M 12 x 30 mm |
| Довжина | 220 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 2 |
| Номер артикула | 3374429GP |
| Підходить для вих. номери | 337.4429 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 70 mm |
| Товщина | 11 mm |
| вліво / вправо | лівий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


