Номер артикула
4679107GP
EAN87194389616ед. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Довжина192 mm
Відстань між отворами55 / 125 - 75 mm
Оригінал0
Підходить для ісх. номери467.9107
Товщина10 mm
Ширина100 mm
З болтом0
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87194389616 |
| Довжина | 192 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 4679107GP |
| Оригінал | 0 |
| Підходить для вих. номери | 467.9107 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 55 / 125 - 75 mm |
| З болтом | 0 |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


