Номер артикула
KK131126R
EAN9000131126007ед. вимірюванняу кожному
Довжина450 mm
Ширина140 mm
Товщина20 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами45 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
Внутрішня ширина75 mm
ТипЗгорнутий
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для моделі машини/автомобіляKarat
Номер деталі виробникаKK131126R
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 9000131126007 |
| Внутрішня ширина | 75 mm |
| Довжина | 450 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | KK131126R |
| Номер деталі виробника | KK131126R |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Karat |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 140 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


