Номер артикула
3374399Z
EANЕд. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Винт5000-1260
Відчинок, діаметр he12 mm
ліворуч / праворучліва
Довжина310 mm
Кількість монтажних отворів1
ОригіналNo
No кот. гвинта5000-127012K
Підходить для ісх. номери337.4399
Заміна9850-3374399
Товщина8 mm
Ширина150 mm
З болтом0
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гвинт | 5000-1260 |
| Довжина | 310 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Номер артикула | 3374399Z |
| Оригінал | Ні. |
| Отвір, діаметр Ø | 12 mm |
| Підходить для вих. номери | 337.4399 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| З болтом | 0 |
| Товщина | 8 mm |
| Ширина | 150 mm |
| вліво / вправо | ліва |
| Заміна | 9850-3374399 |
| No кот. гвинта | 5000-127012K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


