Номер артикула
3534666
EANЕд. вимірюванняу кожному
Діаметр різьбленняM12
Довжина різьблення50 mm
Ширина профілю рами50 mm
Висота профілю рами15 mm
Номер деталі виробника353.4666
Підходить для зубця шириною30 mm
Підходить для зубця товщиною10 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Має збігатися з тендами30 x 10
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота профілю рами | 15 mm |
| Діаметр різьби | M12 |
| Длина резьбы | 50 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3534666 |
| Номер деталі виробника | 353.4666 |
| Підходить для зубця товщиною | 10 mm |
| Підходить для зубця шириною | 30 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Має збігатися з тендами | 30 x 10 |
| Ширина профілю рами | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


