Номер артикула
51403374416
EANЕд. вимірюванняу кожному
Кількість монтажних отворів2
Монтанаправая
Ширина115 mm
Довжина350 mm
Товщина10 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами70 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами70 mm
Номер деталі виробника337.4416
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Винт5008-1230
ліворуч / праворучПравая
Оригіналнемає
ТипПлоська
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гвинт | 5008-1230 |
| Довжина | 350 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 51403374416 |
| Номер деталі виробника | 337.4416 |
| Оригінал | Ні. |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 115 mm |
| вліво / вправо | права |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



