Номер артикула
33710030
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина120 mm
Товщина19 mm
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
ТипЗгорнутий
МатеріалКарбід металу
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Номер деталі виробника337.4387
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 120 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Матеріал | Карбід металу |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 33710030 |
| Номер деталі виробника | 337.4387 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 19 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


