Номер артикула
51403374421
EANЕд. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Винт5000-1230
Відчинок, діаметр he12 mm
ліворуч / праворучЛіва
Висота125 mm
Довжина380 mm
Товщина11 mm
Ширина125 mm
Кількість монтажних отворів2
Оригіналнемає
No кот. гвинта5008-1235
Відстань між отворами70 mm
З болтомyes
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гвинт | 5000-1230 |
| Высота | 125 mm |
| Довжина | 380 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Номер артикула | 51403374421 |
| Оригінал | Ні. |
| Отвір, діаметр Ø | 12 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 70 mm |
| З болтом | Да |
| Товщина | 11 mm |
| Ширина | 125 mm |
| вліво / вправо | ліва |
| No кот. гвинта | 5008-1235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



