Номер артикула
AB080005CN
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина130 mm
Ширина90 mm
Товщина4 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Відчинок, діаметр he11 mm
Розміри отвору10 x 10 mm
Відстань між монтажними отворами50 mm
Номер оригінального3492004
Підходить для ісх. номери3492004
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 130 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | AB080005CN |
| Отвір, діаметр Ø | 11 mm |
| Підходить для вих. номери | 3492004 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Розміри отвору | 10 x 10 mm |
| Відстань між монтажними отворами | 50 mm |
| Товщина | 4 mm |
| Ширина | 90 mm |
| № оригінальний | 3492004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





