Номер артикула
5911643165
EAN8432970151710ед. вимірюванняу кожному
Спеціальність- Коли пристрій перезавантажується, його призупинено
- Автоматично вмикатися при низькій частоті обертання
- Рулонний прес-підбірник
- Силосна візка
- Ротаційні борони
- Насадочний елемент розтиравача
1 напрямок обертання
Технічні подробиціЗавдяки зниженню частоти обертання крутий момент збільшується імпульсами
Переваги- Захист пристрою
- Відновлення тривалого часу не втрачається
K64/22R
Тип фіксатора з’ єднанняЗатиснений конус
Наручний діаметр з’ єднання- 1-3/4 Inch
- 1.75 Inch
6
Код розміру вала- W2400
- P400
1000 r/min
Макс. статичний момент1650 N·m
Діаметр кришки хрестовини32 mm
Довжина хрестовини86 mm
Наручний діаметр168 mm
Номер деталі виробника11358
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
РозмірW 2400 Inch
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8432970151710 |
| Діаметр кришки хрестовини | 32 mm |
| Діапазон застосування | Рулонний прес-підборщик Силосна тележка Ротаційні борони Насадочний елемент подрібника |
| Довжина хрестовини | 86 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Код розміру вала | W2400 P400 |
| Код типу | K64/22R |
| Кількість шкала/ сканування з’ єднання | 6 |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 r/min |
| Макс. статичний момент | 1650 N·m |
| Зовнішній діаметр | 168 mm |
| Наручний діаметр з’ єднання | 1-3/4 Inch 1.75 Inch |
| Номер артикула | 5911643165 |
| Номер деталі виробника | 11358 |
| Особливість | Якщо ви завантажуєте пристрій, припинено при малій частоті обертання автоматично |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Переваги | Захист пристрою завдяки відновленню крутого моменту час не втрачається |
| Розмір | W 2400 Inch |
| Властивості | 1 напрямок обертання |
| Технічні подробиці | Завдяки зниженню частоти обертання крутий момент збільшується імпульсами |
| Тип фіксатора з’ єднання | Затиснений конус |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



