Номер артикула
3371686
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина450 mm
Ширина80 mm
Товщина25 mm
Діаметр монтажних болтів12.5 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами120 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами120 mm
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
ТипЗгорнутий
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Номер деталі виробника337.1686
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Диаметр монтажных болтов | 12.5 mm |
| Довжина | 450 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 120 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 120 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 3371686 |
| Номер деталі виробника | 337.1686 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 25 mm |
| Ширина | 80 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


