Номер артикула
3373377
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина395 mm
Ширина60 mm
Товщина15 mm
Діаметр монтажних болтів12.5 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами123 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами123 mm
ТипЗгорнутий
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Номер деталі виробника337.3377
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Диаметр монтажных болтов | 12.5 mm |
| Довжина | 395 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 123 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 123 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 3373377 |
| Номер деталі виробника | 337.3377 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


