Номер артикула
3537039
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина470 mm
Ширина138 mm
Діаметр дроту7 mm
Кількість опор1
Внутрішній діаметр пружин35 mm
ТипЗ котушкою
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр пружин | 35 mm |
| Діаметр дроту | 7 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість опор | 1 |
| Номер артикула | 3537039 |
| Загальна довжина | 470 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | З котушкою |
| Ширина | 138 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



