Номер артикула
3374368
EANЕд. вимірюванняу кожному
Товщина15 mm
Кількість монтажних отворів2
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами45 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
ТипНапівсфера
Номер деталі виробника337.4368
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для моделі машини/автомобіляKarat
Внутрішня ширина60 mm
Довжина290 mm
Монтанаn/a
Ширина300 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня ширина | 60 mm |
| Довжина | 290 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 3374368 |
| Номер деталі виробника | 337.4368 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Karat |
| Тип | Півсфера |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 300 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


