Номер артикула
3374388
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина230 mm
Ширина120 mm
Товщина10 mm
ТипЗгорнутий
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Номер деталі виробника337.4388
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 230 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 3374388 |
| Номер деталі виробника | 337.4388 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


