Номер артикула
3374395
EANЕд. вимірюванняу кожному
Винт1265109VK
Довжина300 mm
Підходить для ісх. номери337.4395
Товщина8 mm
Ширина100 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гвинт | 1265109VK |
| Довжина | 300 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3374395 |
| Підходить для вих. номери | 337.4395 |
| Товщина | 8 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


