Номер артикула
3374401
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина300 mm
Номер оригінального337.4401
Підходить для ісх. номери337.4401
Товщина8 mm
Ширина80 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3374401 |
| Підходить для вих. номери | 337.4401 |
| Товщина | 8 mm |
| Ширина | 80 mm |
| № оригінальний | 337.4401 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


