Номер артикула
3374402
EANЕд. вимірюванняу кожному
ліворуч / праворучправий
Довжина205 mm
Кількість отворів2
Відстань між отворами70 mm
Підходить для ісх. номери337.4402
Товщина8 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 205 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 2 |
| Номер артикула | 3374402 |
| Підходить для вих. номери | 337.4402 |
| Відстань між отворами | 70 mm |
| Товщина | 8 mm |
| вліво / вправо | правий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



