Номер артикула
3374421
EANЕд. вимірюванняу кожному
Винт2 x 3011805
ліворуч / праворучлівий
Довжина380 mm
Кількість отворів2
Відстань між отворами70 mm
Підходить для ісх. номери337.4421
Товщина11 mm
Ширина110 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гвинт | 2 x 3011805 |
| Довжина | 380 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 2 |
| Номер артикула | 3374421 |
| Підходить для вих. номери | 337.4421 |
| Відстань між отворами | 70 mm |
| Товщина | 11 mm |
| Ширина | 110 mm |
| вліво / вправо | лівий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


