Номер артикула
3374424
EANЕд. вимірюванняу кожному
ліворуч / праворучправий
Довжина380 mm
Кількість отворів2
Відстань між отворами70 mm
Підходить для ісх. номери337.4424
Товщина11 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 380 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 2 |
| Номер артикула | 3374424 |
| Підходить для вих. номери | 337.4424 |
| Відстань між отворами | 70 mm |
| Товщина | 11 mm |
| вліво / вправо | правий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



