Номер артикула
3374425
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами70 mm
ліворуч / праворучлівий
Довжина380 mm
Кількість отворів2
Номер оригінального337.4425
Відстань між отворами70 mm
Підходить для ісх. номери337.4425
Товщина11 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 380 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 2 |
| Номер артикула | 3374425 |
| Підходить для вих. номери | 337.4425 |
| Відстань між отворами | 70 mm |
| Товщина | 11 mm |
| вліво / вправо | лівий |
| № оригінальний | 337.4425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


