Номер артикула
3538802
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина539 mm
Ширина84 mm
Діаметр дроту14 mm
Кількість опор2
ТипБез котушки
Номер деталі виробника353.8802
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр дроту | 14 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість опор | 2 |
| Номер артикула | 3538802 |
| Номер деталі виробника | 353.8802 |
| Загальна довжина | 539 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Тип | Без котушки |
| Ширина | 84 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



