Номер артикула
3374461
EANЕд. вимірюванняу кожному
Винт2 x M 12 x 70 10.9 DIN 931
Відчинок, діаметр he12 mm
ліворуч / праворучлівий
Довжина250 mm
Кількість отворів2
Відстань між отворами55 mm
Підходить для ісх. номери337.4461
Товщина12 mm
Ширина130 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гвинт | 2 x M 12 x 70 10.9 DIN 931 |
| Довжина | 250 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 2 |
| Номер артикула | 3374461 |
| Отвір, діаметр Ø | 12 mm |
| Підходить для вих. номери | 337.4461 |
| Відстань між отворами | 55 mm |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 130 mm |
| вліво / вправо | лівий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


