Номер артикула
3731132
EANЕд. вимірюванняу кожному
Упаковка контейнера10 pcs
Кількість у пакунку1 pcs
ФункціяАвтомобіль
Еквівалент лампи розжарювання21 W
Форма лампочкиГруша
ПатронBA15s
ТехнологіяРозчарований
Тип напруженняDC
ДимуєтьсяНі.
Витрати енергії за 1000 годин21 kW
Колір світлаБілий колір
Номер деталі виробника3731132
Міцність21 W
Номінальне напруження12 V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма лампочки | Груша |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димується | Ні. |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Міцність | 21 W |
| Номер артикула | 3731132 |
| Номер деталі виробника | 3731132 |
| Номінальне напруження | 12 V |
| Патрон | BA15s |
| Витрати енергії за 1000 годин | 21 kW |
| Упаковка контейнера | 10 pcs |
| Технологія | Розчарований |
| Тип напруження | DC |
| Функція | Автомобіль |
| Колір світла | Білий колір |
| Еквівалент лампи розжарювання | 21 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


