Номер артикула
XL044
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуДиск борони
Наручний діаметр460 mm
Товщина4 mm
Номер деталі виробникаXL044
ТипЗдублений зубчастий
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів4
Діаметр кола твердих отворів120 mm
Діаметр твердих отворів11.5 mm
Кількість канавок20
Вугнутість42 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Підходить для моделі машини/автомобіляCirrus, Catros, Centaur, Cenius, Ceus
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вугнутість | 42 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 11.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 120 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск борони |
| Кількість канавок | 20 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 460 mm |
| Номер артикула | XL044 |
| Номер деталі виробника | XL044 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Cirrus, Catros, Centaur, Cenius, Ceus |
| Тип | Здублений зубчастий |
| Товщина | 4 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


