Номер артикула
103550837
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина200 mm
Ширина40 mm
Товщина6 mm
ТипЗгорнутий
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляRau
Підходить для моделі машини/автомобіляDivers
Номер деталі виробника103550837
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 200 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 103550837 |
| Номер деталі виробника | 103550837 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rau |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Divers |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 6 mm |
| Ширина | 40 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


