Номер артикула
PK000006N
EAN8719593923437ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 104 mm
- 104 mm
385 mm
Розмір16 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
WS
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: PK000006A, PK0.000.06A
- Amazone: VNPK000006A
5.86 kg
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87195939234 37 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Маса | 5.86 kg |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | PK000006N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK000006A, PK0.000.06A Amazone: VNPK000006A |
| Загальна довжина | 385 mm |
| Підходить для корпусу | WS |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Розмір | 16 Inch |
| Відстань між отворами | 104 mm 104 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


