Номер артикула
PK400101N
EAN8719593923482ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 105 mm
- 105 mm
385 mm
Розмір16 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
UN400
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: PK400101A, PK4.001.01
- Amazone: VNPK400101A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87195939482 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | PK400101N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK400101A, PK4.001.01 Amazone: VNPK400101A |
| Загальна довжина | 385 mm |
| Підходить для корпусу | UN400 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Розмір | 16 Inch |
| Відстань між отворами | 105 mm 105 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


