Номер артикула
PK400201N
EAN8719593923505ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 105 mm
- 105 mm
385 mm
Розмір16 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
UN400
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: PK400201A, PK4.002.01
- Amazone: VNPK400201A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719593923505 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | PK400201N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK400201A, PK4.002.01 Amazone: VNPK400201A |
| Загальна довжина | 385 mm |
| Підходить для корпусу | UN400 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Розмір | 16 Inch |
| Відстань між отворами | 105 mm 105 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


