Номер артикула
PK401301N
EAN87195939855ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 104 mm
- 104 mm
390 mm
Розмір16 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
WY
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: PK4.013.01
- Amazone: VNPK401301A
5.98 kg
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87195939855 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Маса | 5.98 kg |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | PK401301N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK4.013.01 Amazone: VNPK401301A |
| Загальна довжина | 390 mm |
| Підходить для корпусу | WY |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Розмір | 16 Inch |
| Відстань між отворами | 104 mm 104 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



