Номер артикула
PK500201N
EAN87197328 38386ед. виміриу кожному
Відстань між отворами- 105 mm
- 105 mm
400 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
- Vogel & Noot: PK5.002.01A, PK500201A
- Amazone: VNPK500201A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 871973 2880386 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | PK500201N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK5.002.01A, PK500201A Amazone: VNPK500201A |
| Загальна довжина | 400 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Відстань між отворами | 105 mm 105 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


