Номер артикула
AP609
EANЕд. вимірюванняМетр
Кількість0.01
Діапазон температури рідина-54-150 °C
Діаметр всередину. 6 mm
Діаметр позашне.12.4 mm
МатеріалEPDM
Товщина стінки3.7 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр зовн. | 12.4 mm |
| Діаметр всередину. | 6 mm |
| Діапазон температури рідина | -54-150 °C |
| Ед. измерения | Метр |
| Количество | 0.01 |
| Матеріал | EPDM |
| Номер артикула | AP609 |
| Товщина стінки | 3.7 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


