Номер артикула
PK501401N
EAN871959923574ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 105 mm
- 105 mm
415 mm
Загальна довжина656 mm
Розмір18 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Висота140 mm
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
- Vogel & Noot: PK501401, PK5.014.01
- VNRPK501401A
- Amazone: VNPK501401A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719593974 |
| Высота | 140 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | PK501401N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK501401, PK5.014.01 VNRPK501401A Amazone: VNPK501401A |
| Загальна довжина | 656 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 105 mm 105 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


