Номер артикула
957147
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина90 mm
Ширина67 mm
Товщина3 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Відчинок, діаметр he39x10.5mm mm
Номер оригінального957147
Підходить для ісх. номери957147
Вага136 g
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 136 g |
| Довжина | 90 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 957147 |
| Отвір, діаметр Ø | 39x10.5mm mm |
| Підходить для вих. номери | 957147 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 3 mm |
| Ширина | 67 mm |
| № оригінальний | 957147 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



